Witamy na stronie Global-24. Świadczymy profesjonalne usługi detektywistyczne w katowicach, aglomeracji śląskiej i terenie całej Polski.

Kontakt telefoniczny

517-53-53-25

Godziny pracy

Całodobowo

Email

biuro@global24.com.pl

Sprawy partnerskie

Sprawdzenie podejrzenia zdrady, zbieranie dowodów do rozprawy sądowej

placeholder

Podejrzenie niewierności partnera lub małżonka to jeden z powodów dla których szukają Państwo pomocy detektywa. Nasi detektywi zbierają dowody w postaci zdjęć i nagrań a następnie wraz z sprawozdaniem detektywistycznym otrzymują Państwo pełną dokumentację, która będzie użytecznym dowodem podczas sprawy rozwodowej.

We wszystkich przypadkach zdrad małżeńskich które były badane przez naszych detektywów, zdrada była skrzętnie ukrywana, niejednokrotnie trwała miesiącami a nawet latami. Niemniej jednak z rozmów z klientami wiemy, że w większości przypadków towarzyszą jej zachowania powtarzalne, niestety często bagatelizowane, w których partner(ka)/współmałżonek(ka):

  • staje się łatwo rozdrażniony
  • jest nagle tajemniczy i unika rozmowy.
  • potrzebuje więcej czasu z przyjaciółmi, często wychodzi na długie zakupu lub mówi że potrzebuje "przestrzeni".
  • częściej dba o swój wygląd, higienę, ćwiczy.
  • często zerka na telefon, zauważasz że często jest wyciszony głos.
  • nie jest zainteresowany seksem z tobą.
  • grozi że cię zostawi bez specjalnego powodu
  • zachowuje się inaczej niż zwykle, jest oschły, nieobecny
  • wraca do domu z podejrzanymi plamami lub zapachami na ubraniu

Podejrzenia i niepewność o swoim związku lub małżeństwie może szybko uczynić życie rodziny nieprzyjemne dla wszystkich zaangażowanych, przede wszystkim dla dzieci. Jeśli cierpisz z powodu stresu wątpliwości, masz podejrzenia lub jakiekolwiek wątpliwości na temat tego, co dzieje się w Twoim domu, odwiedzając strony internetowe i fora znajdujesz coraz więcej wskazań że możesz być ofiarą zdrady, nadszedł czas, aby zrobić krok i skorzystać z usług agencji detektywistycznej. Doświadczony prywatny detektyw pozwoli uspokoić niepewność i odkryć prawdę o zachowaniu małżonka, niezależnie od tego czy wynikiem śledztwa okaże się zdrada, czy też powodem jego dziwnego zachowania będą inne problemy. Dzięki temu będziesz w stanie podjąć niezbędne działania w celu naprawy sytuacji.

Śledztwo prowadzone w pełni dyskretnie i profesjonalnie przez agencję detektywistyczną Global-24 dostarcza nie tylko wyczerpujących informacji zebranych w postępowaniu, ale także pełną dokumentację dowodową w postaci zdjęć, nagrań wideo oraz oświadczenia detektywa prowadzącego sprawę. W przypadku zdrady, daje możliwość przeprowadzenia konfrontacji i wyjaśnienia sytuacji, które są podstawą do naprawy związku. W przypadku decyzji klienta o wszczęciu sprawy rozwodowej, zebrany materiał stanowi niezbity dowód winy współmałżonka(i) i zwiększa szanse uzyskania korzystnego i szybkiego wyroku.